Reference


Bc. et Bc. Ida Kubrichtová
Hiporehabilitace Jupiter, z.s.
předsedkyně
www.hipojupiter.cz
www.facebook.com/hiporehabilitacejupiter

Kateřina je velmi nadaná mezidruhová komunikátorka. Mám hodně zvířat a Kateřina dokázala komunikovat naprosto se všemi – od koní po drůbež. To, co mi zvířata vzkazovala  zapadalo do kontextu, a pokud jsem se řídila jejich požadavky, vždy se věci obrátily k lepšímu.

Nejhezčí ale na tom celé je, že Kateřina není jen zprostředkovatelem informací, ale opravdovou oporou pro naše zvířata. Tím, že mám velký zvěřinec, sklouzávám občas k tomu, že ,,s nimi nebudu diskutovat“ 🙂 Nebudu diskutovat se psem ohledně spaní na gauči a trestání za vyhrabané odpadkové koše, nebudu diskutovat s koněm ohledně vození lidí. Kateřina ale diskutuje za ně 🙂 snaží se najít kompromis k oboustranné spokojenosti. Dokáže perfektně vystihnout pocity daného zvířete a správně je lidem tlumočit. Její služby doporučuji všem, kteří chtějí mít své zvíře jako přítele, chtějí pochopit jeho pocity a potřeby a jsou ochotni s ním ,,diskutovat“ 😀

Věřím, že zvířata jsou naši průvodci a rádci, občas je ale neumíme slyšet. Kateřina ano.


Iva Fišerová, M. Div., D. D. h. c.

Kateřina má jedinečné vlohy pro nacítění, jemné naslouchání tělu i duši, dokáže pozoruhodně empaticky a přívětivě komunikovat a její terapie je balzámem, který laskavě osvěžuje, léčí, podporuje a povzbuzuje na cestě k osobní celistvosti. Sama jako terapeut mám osobní zkušenost s ošetřeními Kateřiny na dálku i na blízko již 5 let a mohu vám její doprovázení jedině doporučit, ať potřebujete věnovat péči tělu, srdci či duši!


Lene a Jazzie, Dánsko

Kateřinu jsem kontaktovala poté co moje kočka vykazovala velmi nepříjemné poruchy chování. Po opakovaných kontrolách u veterináře, který nenašel žádnou fyzickou příčinu a já byla beznadějná, jsem potkala Kateřinu, mediátorku komunikace se zvířaty.

Kontaktovala moji kočku telepaticky a zjistila od ní velmi překvapivé informace, na kterých moje kočka trvala, aby mi byly sděleny. Skrze své chování se mi moje kočka celou dobu usilovně snažila tyto informace sdělit.

Vidím svoji kočku v naprosto odlišném světle, a náš vztah se radikálně změnil k lepšímu.

Moje zkušenost s Kateřinou je úžasně léčivá, nejen pro moji kočku, ale také pro mně samotnou v průběhu procesu. Kateřinina energie je jemná a milující, s hlubokým respektem k mojí kočce a ke mně, a její práci mohu pouze doporučit.


Tracey, Skotsko

Řekla jsem si, že pro ty z vás, kteří mají zájem o krásnou nabídku Kateřiny Tejkalové, napíši něco o tom, jak jsem přijmula její dary.

Od e-mailové komunikace, přes kontakt „tváří v tvář“ (přes Skype) a dále po transkript zpětné vazby – ze dvou samostatných sezení jsem si uvědomila, že je to pro mně kouzelně krásný zážitek.

Taková citlivost, jemnost, klid, jas a čistota co z Kateřiny září.

Jsem zcela v úžasu nad její intuicí, dovedností, vhledy a jejím jemným terapeutickým způsobem.

Určitě spolupráci s Kateřinou doporučuji, pokud jste zvědaví, pokud potřebujete mít láskyplnou podporu, pokud cítíte potřebu jít hlouběji a být obdarován úžasnou telepatickou komunikací.

S vděčností a láskou


Martin, Německo

Sérii dálkových sezení kraniosakrální biodynamiky na dálku s Kateřinou jsem si zarezervoval ze zvědavosti. Po jejich absolvování si nyní myslím, že je to opravdu jedna z nejlepších věcí, které můžete pro sebe udělat. Kateřina je velmi laskavý a něžný člověk plný moudrosti. Samotné sezení jde nejlépe popsat jako energetické pole, v němž se odehrává uzdravování. Jsem opravdu vděčný za každé sezení!